Kayseri Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Kayseri Havalimanı

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama

Ankara ve Konya’dan sonra İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük 3. şehri olan Kayseri, doğru bir rota ile 3-4 günde rahatça gezilebilir. Şehre yeni geliyorsanız ya da şehirde kısa süre geçirebilecekseniz bu 3-4 günlük süreyi verimli kullanmanın en iyi yolu bir araç kiralamak olabilir. Önceden planladığınız rotada özgürde kendi aracınızla gezebilirsiniz. Direkt havalimanından indikten sonra kiraladığınız aracı kullanarak dilediğiniz yollarda devam edebilirsiniz. Kayseri Erkilet Havalimanı, Kocasinan ilçesindeki Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunur. Havalimanından ayrılmadan isterseniz aracınızı teslim alabilir, bölgedeki yakıt istasyonlarından hemen depoyu doldurabilirsiniz. Şehrin sağaldığı avantajlar ve araba kiralamanın verdiği özgürlükle istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Seyahat için uzun süreniz yoksa ve birkaç günde en azından tüm şehri turlamak istiyorsanız kendi arabanız olması büyük avantaj sağlar. Eğer kiralık bir araba tercih edecekseniz, havalimanı içinde bulunan kiralık araç teslim noktalarını değerlendirebilirsiniz. Uçuş biletinize göre size en uygun zamanlı araçların sunulduğu ve ihtiyaçlarınıza tam olarak koşabilen Eurauto, geniş filosunu sizlere sunar. Aracı kiralamadan önce tarih ve saatler belliyse önceden rezervasyon yapabilir, fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aracı havalimanından teslim alırken içinize sindiğinden ve kontrol ettiğinizden emin olmalısınız. Kayseri araç kiralama konusunda geniş seçenekleri uygun fiyatlarla size sunar. Bu sayede model, yakıt tipi, genişlik, vites tipi gibi sınıflandırmalarda size en uygun olanı seçerek aracınızı kiralayabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Civarında Benzin İstasyonları

Havalimanından çıkmadan aracınızı teslim almış ve sözleşmeleri tamamlamışsanız yapacağınız diğer adım bir yakıt istasyonu bulmak olmalıdır. Çünkü kiralama şirketleri sizi kısa mesafeye götürecek kadar depoda bezin bulundurabilir. Aracın yakıt masrafı size aittir. Bu nedenle Kayseri havalimanı araç kiralama firmalarından size uygun olanı seçtikten sonra yakınlardaki benzin istasyonlarına bakmalısınız. Erkilet Havalimanına en yakın benzin istasyonu Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nı takip edip Kardeş Şehitler Caddesi’ne çıktıktan sonra Erkilet Bulvarı üzerinde kalan istasyonlardır. Havalimanından ayrıldıktan yaklaşık 3,5 kilometre sonra ilk benzin istasyonu sizi karşılar.

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Kocaman şehrin her yanını gezebilmek için toplu ulaşım bir noktada yetersiz kalacaktır. Kayseri gibi güzel şehirlerin tadını çıkarabilmek için kendi arabanız olması oldukça fark yaratır. Kayseri rent a car seçenekleri arasından isteklerinize göre olanı seçtikten sonra hemen rezervasyon yapabilirsiniz. Ne kadar erken rezervasyon yapabiliyorsanız fiyat kısmında da kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyonun da avantajları ile günlük araç kiraları 270 TL’den başlar. İsteklerinizin detaylandırılması ve lüks taleplere göre bu fiyat artabilir.

Kayseri Havalimanı Kiralık Araç Yorumları

Mu*** Te***

Tüm ülkeyi gezme tutkum nedeniyle bu defa Kayseri için yollara düştüm ve havayolu kullandığım için havalimanından araç kiralama seçeneğine göz attım. Karşıma çıkan en iyi seçenekler Eurauto bünyesindeki araçlardı. Biraz araştırma ile kiralama işlemini kolayca gerçekleştirdim. Aklıma takılan noktaları müşteri temsilcilerine beklemeksizin sormam, web sitesinin kolay arayüzü bu konuda çok mutlu etti.

Es***Ça***

Uzun zaman sonra Kayseri’ye birkaç günlüğüne ziyarete gittim ve şehrin akan trafiğinde kendi aracımla gezmek istedim. Ancak kısıtlı zamanımda uçak ile seyahat ettiğim için havalimanından araç kiralamak daha iyi oldu. Firmalar arasından Eurauto’yu ilk defa tercih ettim ve çok memnun kaldım. Zaten fiyatları da oldukça uygun olduğu için ciddi anlamda diğer firmalarla fark vardı. Kısa sürede keyifle araba kullanabildiğim ve güvenli bir firma bulduğum için oldukça mutlu oldum tatilimden.

Kayseri’de Nereleri Gezebilirim?

Kayseri’nin göz alıcı doğal güzellikleri, milli parkları ülkede hatırı sayılır oranda el değmemiş alanların büyüklüğüne katkı sağlar. Ovalar, vadiler, dağlar, ormanlar, göller gezip görmeye değer yerlerdir. Ali Dağı, Hacer Vadisi ve Ormanı, Aladağ Milli Parkı, Zamantı Irmağı, Sultan Sazlığı akla gelen ilk doğa harikalarındandır. Ayrıca türkülere konu olmuş Gesi Bağları ve kış turizmini canlandıran önemli kayak merkezlerinden olan Erciyes Kayak Merkezi de şehrin sınırları içindedir. Kayseri Saat Kulesi, Kurşunlu Cami, Kapalı Çarşı, Milli Mücadele Müzesi, Meryem Ana Kilisesi, Ağırnas Yeraltı Şehri de şehrin tarihini yansıtan önemli yerlerdendir. İyi bir rota oluşturarak 3 günde tüm önemli lokasyonları keşfedebilirsiniz. 

01
Araç Muayenesi Nedir?

Araç Muayenesi Nedir?

Oku
Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadar?

Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadardır?

Oku
Dizel ve Benzin Farkı

Dizel ve Benzin Farkı Nelerdir

Oku
Ara

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

Kabul Ediyorum
Whatsapp