Konya Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Konya Havalimanı (KYA)

Konya Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Konya Havalimanı Araç Kiralama

Yüzölçümü olarak Türkiye’nin en büyük şehri olan Konya, milattan önce bin yıllardan bu yana sayısız uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Göçebe yaşam tarzından sonra ilk yerlerim yerlerinden biri olması yönüyle de önemi büyüktür. Doğası bir yana, sadece tarihiyle bile ayakta durabilecek bu şehri tanımak, görmek ve planlarınıza dahil etmek güzel bir tatilin anahtarı olabilir. İç Anadolu yörelerindeki keşifleriniz arasına Konya’yı birkaç gün dahil edebilirsiniz. 31 ilçesiyle haritada büyük bir yer kaplayan Konya’yı kendi rotanızla ve kendi aracınızla daha rahat gezebilirsiniz. Uzak bir mesafeden şehre geliyor, havayolunu kullanıyorsanız yine bu imkânı bulabilirsiniz. Konya havalimanı araç kiralama seçenekleri uzak bir yerden şehri gezmeye gelseniz de size kendi ulaşım özgürlüğünüzle gezme fırsatı tanır.

Konya Havalimanı Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Sivil ve askeri hizmet veren Konya Havalimanı, şehre indikten hemen sonra aracınızı alabileceğiniz kiralama noktalarını bulundurur. İstediğiniz tarih ve saat aralıklarında, istediğiniz özelliklere sahip aracı bulmak için uçuş kartınızı firmaya verebilirsiniz. Kimi havalimanı araç kiralama şirketleri özellikle iyi bir hizmet sunmak açısından uçuş kartınızı talep edebilirler. Bunun yanın sıra kiralama sözleşmesini imzalamadan önce firma yetkilisinin getirdiği aracı kendiniz de muayene etmelisiniz. Olası küçük hasar ve çizikleri sözleşmeye önceden dahil ederseniz teslim sırasında da sorun yaşama olasılığınız olmayacaktır. Her firma bu kiralama prosedürlerinde sizden ehliyet, kimlik kartı ve kredi kartı sorgulaması ister. Bu belgeleri de tam olarak aracı teslim alacağınız zaman bulundurmalısınız.

Konya Havalimanı Civarında Benzin İstasyonları

Selçuklu ilçesinde bulunan havalimanından çıktıktan sonra Ankara Caddesi üzerinden devam ettiğinizde 8 kilometre içinde ilk benzin istasyonu sizi karşılar. Daha sonra Yeni İstanbul Caddesi üzerinden devam ettiğinizde 15 kilometre içinde daha pek çok benzin istasyonunu da görebilirsiniz.

Konya Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Havayolunu kullanarak şehri gezmek için yapacağınız ziyaretlerde bir araç kiralamak önemli oranda size zaman ve para tasarrufu sağlar. Özellikle Eurauto gibi güvenilir bir firmadan yana seçim yapıyorsanız Konya araç kiralama noktasında sizin için güvenli şehirlerarasında ilklere yerleşebilir. Çünkü büyük yüzölçümü sayesinde trafikte kendi aracınız gibi kullanacağınız araçları dilediğiniz gibi kiralayabilirsiniz. Eğer şehre geliş tarihiniz ve saatiniz önceden belliyse uçaktan iniğiniz an teslim alabileceğiniz araçlar hizmetinize sunulur. Bu sayede erken rezervasyonun keyfini çıkarabilirsiniz. 1 ay ve daha erken rezervasyonlarda 270 TL’den başlayan günlük kiralama kampanyalarını yakalayabilirsiniz. Eğer sonraki birkaç gün içinde araç kiralamak isterseniz fiyatlar günlük olarak yaklaşık 350TL’den başlar. Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmadan kolayca size uygun olan aracı seçebilirsiniz.

Konya Havalimanı Kiralık Araç Yorumları

Ti*** Mu**

Medeniyetler şehri Konya’da sadece 2 gün geçirebildim ama araba kiralamam nedeniyle oldukça rahat gezebildim. Özellikle müşteri ile böyle ilgilenen, isteklere kulak veren bir firma tercih ettiğim için çok memnun kaldım seçimimden.

Na*** Ya***

Yurt dışından ailemi ziyaret etmek için geldiğim sürede en iyi seçenek araba kiralamaktı. En iyi araçları ise Eurauto’da buldum. Uçuş tarihim belli olduğun için en iyi fiyatlar listelendi ve neredeyse normal ücretlerin yarı fiyatına araba kiraladım. Diğer rotalarda da gözlerim bu alanda ilk Eurauto’yu arayacak.

Konya’da Nereleri Gezebilirim?

Yürüdüğünüz her adımda tarihinde kaybolacağınız, geçtiğiniz yerlere hangi uygarlıklar ayak basmış diye düşünmekten duramayacağınız Konya, günümüze kadar hatırı sayılır bir tarihe tanıklık etti. Hala bu topraklarda izlerini barındıran şehri Konya rent a car hizmetleriyle gezebilirsiniz. Henüz şehre gelmeden önce birkaç durağı listenize mutlaka eklemelisiniz. Tuz Gölü, Kültür Park, Karatay Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Mevlana Müzesi, Bilim Merkezi, Şems-i Tebrizi Cami ve Türbesi, Meram Bağları, Kilistra, Aleaddin Tepesi, Sille Köyü, Nasreddin Hoca Müzesi, Karapınar Çölü, Beyşehir, Çatalhöyük bu önemli duraklardan olabilir. Gittiğiniz rotada birbirine yakın yerleri birleştirerek gezi haritanızı kendiniz çıkarabilir, bu önemli mekanları da ziyaret edebilirsiniz.

01
Araç Muayenesi Nedir?

Araç Muayenesi Nedir?

Oku
Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadar?

Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadardır?

Oku
Dizel ve Benzin Farkı

Dizel ve Benzin Farkı Nelerdir

Oku
Ara

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

Kabul Ediyorum
Whatsapp